Home

Perspectivă Premoniţie Căutare ziare.com tenis scorul meciului cirstea Consistent ghepard formă

Ce a spus Simona Halep despre Sorana Cîrstea înaintea meciului direct de la  Indian Wells
Ce a spus Simona Halep despre Sorana Cîrstea înaintea meciului direct de la Indian Wells

Video | Sorana Cîrstea - Julia Grabher 7-5, 6-1. Românca s-a calificat în  semifinalele turneului de la Istanbul
Video | Sorana Cîrstea - Julia Grabher 7-5, 6-1. Românca s-a calificat în semifinalele turneului de la Istanbul

Sorana Cîrstea e în semifinale la Birmingham după un meci-maraton. Cu cine  va juca pentru
Sorana Cîrstea e în semifinale la Birmingham după un meci-maraton. Cu cine va juca pentru

Sorana Cîrstea s-a calificat în turul doi la US Open, după un meci de  aproape două ore
Sorana Cîrstea s-a calificat în turul doi la US Open, după un meci de aproape două ore

Cîrstea, meci de Dosarele X cu Jabeur: Sorana a „dormit“ un set şi jumătate  şi a plătit scump | adevarul.ro
Cîrstea, meci de Dosarele X cu Jabeur: Sorana a „dormit“ un set şi jumătate şi a plătit scump | adevarul.ro

Video | Sorana Cîrstea, eliminată de Anett Kontaveit în optimi la Sankt  Petersburg
Video | Sorana Cîrstea, eliminată de Anett Kontaveit în optimi la Sankt Petersburg

Sorana Cîrstea, meci de coșmar la Melbourne. A pierdut 7 ghemuri la rând și  a fost
Sorana Cîrstea, meci de coșmar la Melbourne. A pierdut 7 ghemuri la rând și a fost

News Alert | Ce victorie! Sorana Cîrstea merge mai departe la US Open după  un meci maraton cu Johanna Konta
News Alert | Ce victorie! Sorana Cîrstea merge mai departe la US Open după un meci maraton cu Johanna Konta

Meci de foc pentru Sorana Cirstea: joaca azi cu o dubla castigatoare de  Grand Slam
Meci de foc pentru Sorana Cirstea: joaca azi cu o dubla castigatoare de Grand Slam

Turneul de la Cincinnati: Sorana Cîrstea n-a suflat în fața Petrei Kvitova

Decizie ingrijoratoare anuntata de Sorana Cirstea: ''Asta-i viata''. Ce s-a  intamplat cu tenismena la Madrid
Decizie ingrijoratoare anuntata de Sorana Cirstea: ''Asta-i viata''. Ce s-a intamplat cu tenismena la Madrid

Sorana Cîrstea, învinsă în optimi la Australian Open. Românca a făcut un  meci superb contra unei
Sorana Cîrstea, învinsă în optimi la Australian Open. Românca a făcut un meci superb contra unei

Sorana Cîrstea poate trece peste Simona Halep! Performanță remarcabilă după  opt ani
Sorana Cîrstea poate trece peste Simona Halep! Performanță remarcabilă după opt ani

Sorana Cîrstea, eliminată la WTA Adelaide de principala favorită. Meci  echilibrat doar în primul set
Sorana Cîrstea, eliminată la WTA Adelaide de principala favorită. Meci echilibrat doar în primul set

Răbufnirea Soranei Cîrstea la adresa WTA: ”E un haos general!” Românca a  cedat nervos și în
Răbufnirea Soranei Cîrstea la adresa WTA: ”E un haos general!” Românca a cedat nervos și în

România a rămas fără reprezentante pe tabloul feminin de la US Open » Begu  și Cîrstea, înfrângeri în meciuri epuizante!
România a rămas fără reprezentante pe tabloul feminin de la US Open » Begu și Cîrstea, înfrângeri în meciuri epuizante!

Sorana Cîrstea e în semifinale la Istanbul. Românca își apără trofeul. Cu  cine va juca în
Sorana Cîrstea e în semifinale la Istanbul. Românca își apără trofeul. Cu cine va juca în

Sorana Cîrstea, performanță istorică la Birmingham: joacă azi pentru o  posibilă finală cu Halep
Sorana Cîrstea, performanță istorică la Birmingham: joacă azi pentru o posibilă finală cu Halep

Eșec dureros pentru Sorana Cîrstea la Wimbledon. Ce s-a întâmplat în setul  decisiv
Eșec dureros pentru Sorana Cîrstea la Wimbledon. Ce s-a întâmplat în setul decisiv

Sorana Cirstea, un nou gest urat la adresa antrenorului

WTA Istanbul: Sorana Cîrstea și-a aflat adversara din semifinale. Ora  meciului de sâmbătă
WTA Istanbul: Sorana Cîrstea și-a aflat adversara din semifinale. Ora meciului de sâmbătă

Meci ''lacrimogen'' pentru Sorana Cirstea la Roland-Garros. Adversara de  azi i-a plans in fata, pe teren. Cine a fost de vina
Meci ''lacrimogen'' pentru Sorana Cirstea la Roland-Garros. Adversara de azi i-a plans in fata, pe teren. Cine a fost de vina

Eșec rușinos pentru Sorana Cîrstea înainte de Roland-Garros. Românca a fost  surclasată de locul 348
Eșec rușinos pentru Sorana Cîrstea înainte de Roland-Garros. Românca a fost surclasată de locul 348