VOLEI | Facebook

Junioarele constănţene Denisa Dumitru şi Diana Milea, campioane naţionale  la volei pe plajă
Junioarele constănţene Denisa Dumitru şi Diana Milea, campioane naţionale la volei pe plajă

Tomis Constanta » rosters :: Women Volleybox

Primele luni cu CSŞ1 Momentos Constanţa. Gheaţa a fost spartă la meciul cu  Transilvania Braşov
Primele luni cu CSŞ1 Momentos Constanţa. Gheaţa a fost spartă la meciul cu Transilvania Braşov

volei - Ştiri de Cluj

Cristina Poncea si Madalina Vintila participa la Campionatul National de  volei pe plaja, divizia junioare | Jurnal Sportiv
Cristina Poncea si Madalina Vintila participa la Campionatul National de volei pe plaja, divizia junioare | Jurnal Sportiv

CSM Constanta Volei

Academia de Volei Tomis - CSS1 Constanţa, medalie de bronz la Campionatul  Naţional de Volei pe Zăpadă
Academia de Volei Tomis - CSS1 Constanţa, medalie de bronz la Campionatul Naţional de Volei pe Zăpadă

Volei feminin – Fetele Focșaniului au câștigat play-off-ul Seriei Est a  Diviziei A2! - CSM Focșani 2007
Volei feminin – Fetele Focșaniului au câștigat play-off-ul Seriei Est a Diviziei A2! - CSM Focșani 2007

volei timisoara Archives - Druckeria

Echipa de volei CSȘ 1 Momentos Constanța va debuta într-o competiție de  senioare
Echipa de volei CSȘ 1 Momentos Constanța va debuta într-o competiție de senioare

CSŞ1 Momentos Constanţa | Facebook

Tur De Forţă, La Baia Mare, Pentru Voleibaliştii Antrenaţi De Răzvan  Parpală — MyCTA.ro
Tur De Forţă, La Baia Mare, Pentru Voleibaliştii Antrenaţi De Răzvan Parpală — MyCTA.ro