Home

adolescent Mormânt Acord tenis manolo santana 2018 halep live Simetrie patrulare Frank Worthley

Simona Halep - Ons Jabeur 3-6, 2-6, în sferturile turneului de la Madrid.  Halep ratează calificarea după ce nu pierduse nici măcar un set în turneu |  Observatornews.ro
Simona Halep - Ons Jabeur 3-6, 2-6, în sferturile turneului de la Madrid. Halep ratează calificarea după ce nu pierduse nici măcar un set în turneu | Observatornews.ro

Decizie de ultimă oră a Simonei Halep? La ce turneu poate participa  săptămâna viitoare
Decizie de ultimă oră a Simonei Halep? La ce turneu poate participa săptămâna viitoare

The Tennis 128: No. 68, Manolo Santana – Heavy Topspin

Simona halep hi-res stock photography and images - Alamy

Video | Simona Halep – Saisai Zheng LIVE VIDEO, de la ora 18:00, pe Digi  Sport 2. “Simo” îşi continuă aventura la Madrid
Video | Simona Halep – Saisai Zheng LIVE VIDEO, de la ora 18:00, pe Digi Sport 2. “Simo” îşi continuă aventura la Madrid

Simona Halep, victorie impresionantă în fața lui Cori Gauff la WTA Madrid.  Prima reacție a româncei. Video - Fanatik.ro
Simona Halep, victorie impresionantă în fața lui Cori Gauff la WTA Madrid. Prima reacție a româncei. Video - Fanatik.ro

Actorul Marius Manole a urmărit-o live pe Simona Halep la Madrid: „Îți vine  să intri pe teren!”
Actorul Marius Manole a urmărit-o live pe Simona Halep la Madrid: „Îți vine să intri pe teren!”

LIVE BLOG Madrid | Buzărnescu, stoarsă și învinsă de Șarapova. Rusoaica o  va întâlni pe Begu în turul 2! "Regina" Halep i-a lăsat un singur game  Makarovei, Cîrstea a câștigat un meci
LIVE BLOG Madrid | Buzărnescu, stoarsă și învinsă de Șarapova. Rusoaica o va întâlni pe Begu în turul 2! "Regina" Halep i-a lăsat un singur game Makarovei, Cîrstea a câștigat un meci

Anabel Medina Garrigues, sfat pentru Simona Halep

Madrid Previews and Picks: Novak Djokovic vs. Andy Murray XXXVII—their  first meeting since 2017—and the women's semifinals
Madrid Previews and Picks: Novak Djokovic vs. Andy Murray XXXVII—their first meeting since 2017—and the women's semifinals

LIVE BLOG | Simona Halep, pentru a patra oară în semifinalele turneului de  la Madrid. Victorie
LIVE BLOG | Simona Halep, pentru a patra oară în semifinalele turneului de la Madrid. Victorie

Când se joacă Simona Halep – Cori Gauff, meciul din optimile de finală de  la Madrid Open 2022. Organizatorii au anunţat ora de start - Antena Sport
Când se joacă Simona Halep – Cori Gauff, meciul din optimile de finală de la Madrid Open 2022. Organizatorii au anunţat ora de start - Antena Sport

LIVE BLOG | Simona Halep o învinge pe Kristyna Pliskova, în optimile  turneului de la Madrid. După un start lin, liderul mondial răzbește într-un  set doi frustrant
LIVE BLOG | Simona Halep o învinge pe Kristyna Pliskova, în optimile turneului de la Madrid. După un start lin, liderul mondial răzbește într-un set doi frustrant

La ce oră se joacă meciul Simona Halep - Cory Gauff în optimile turneului  de la Madrid. Organizatorii au anunțat programul zilei de luni - Playsport
La ce oră se joacă meciul Simona Halep - Cory Gauff în optimile turneului de la Madrid. Organizatorii au anunțat programul zilei de luni - Playsport

Simona Halep - Elise Mertens 6-4, 5-7, 5-7! Video Online. Înfrângere  DRAMATICĂ pentru româncă
Simona Halep - Elise Mertens 6-4, 5-7, 5-7! Video Online. Înfrângere DRAMATICĂ pentru româncă

VIDEO Simona Halep este în sferturi la Madrid (6-1, 6-4 cu Kristyna  Pliskova)/ David l-a învins pe Goliat - HotNews.ro
VIDEO Simona Halep este în sferturi la Madrid (6-1, 6-4 cu Kristyna Pliskova)/ David l-a învins pe Goliat - HotNews.ro

4K) Simona Halep la Mutua Madrid Open 2022 - victorie impotriva lui Zhang  Shuai - Interviu final - YouTube
4K) Simona Halep la Mutua Madrid Open 2022 - victorie impotriva lui Zhang Shuai - Interviu final - YouTube

Plenty of champions, just one cup - Mutua Madrid Open

Simona Halep - Cori Gauff 6-4, 6-4. Simona Halep trece testul psihologic:  revine de la 1-4 în setul 2 și se califică în sferturi la Madrid | Sport.ro
Simona Halep - Cori Gauff 6-4, 6-4. Simona Halep trece testul psihologic: revine de la 1-4 în setul 2 și se califică în sferturi la Madrid | Sport.ro

Tributes pour in as Wimbledon winner and tennis legend Manola Santana dies  aged 83 - Mirror Online
Tributes pour in as Wimbledon winner and tennis legend Manola Santana dies aged 83 - Mirror Online

Simona Halep e în sferturi la Madrid, după victoria cu Coco Gauff! Meci de  foc pentru semifinale - Eurosport
Simona Halep e în sferturi la Madrid, după victoria cu Coco Gauff! Meci de foc pentru semifinale - Eurosport