Home

granulă Declin ou tenis finala moreal wiliams interschimbabilă Scădea Cel mai puţin

Toronto și Montreal, tenisul mare trece pe hard. Cum arată traseele  principalilor protagoniști. Preview - Treizecizero
Toronto și Montreal, tenisul mare trece pe hard. Cum arată traseele principalilor protagoniști. Preview - Treizecizero

Venus and Serena Williams' doubles exit marked the final act of one of the  most dominant duos in tennis. : r/sports
Venus and Serena Williams' doubles exit marked the final act of one of the most dominant duos in tennis. : r/sports

Simona Halep, bornă istorică după calificarea în finala la Toronto. Doar  Serena Williams a mai reuşit aşa ceva - Eurosport
Simona Halep, bornă istorică după calificarea în finala la Toronto. Doar Serena Williams a mai reuşit aşa ceva - Eurosport

Simona Halep - Wikipedia

Bianca Andreescu – Serena Williams, finala Rogers Cup 2019 cu final  surprinzător | Digi24
Bianca Andreescu – Serena Williams, finala Rogers Cup 2019 cu final surprinzător | Digi24

Video | VIDEO Simona Halep - Venus Williams 6-3, 6-3. Superb! Simo, pentru  a patra oară în
Video | VIDEO Simona Halep - Venus Williams 6-3, 6-3. Superb! Simo, pentru a patra oară în

Schimbări radicale în tenis. Ce se va întâmpla cu turneul de la Montreal –  Evenimentul Zilei
Schimbări radicale în tenis. Ce se va întâmpla cu turneul de la Montreal – Evenimentul Zilei

Iga Swiatek și-a aflat adversara din finala feminină de la Roland Garros,  Coco Gauff, care a bătut recordul Sharapovei
Iga Swiatek și-a aflat adversara din finala feminină de la Roland Garros, Coco Gauff, care a bătut recordul Sharapovei

Venus Williams a învins-o pe Serena şi s-a calificat în finală la Montreal

Tenis ATP & WTA, 8-14 august. Surprize uriașe în optimile turneului de la  Toronto. Iga Swiatek, eliminată de o jucătoare din afara Top 20 - Fanatik.ro
Tenis ATP & WTA, 8-14 august. Surprize uriașe în optimile turneului de la Toronto. Iga Swiatek, eliminată de o jucătoare din afara Top 20 - Fanatik.ro

Simona Halep, în sferturile de finală de la Rogers Cup

Serena Williams s-a retras de la Montreal. Programul Simonei Halep,  modificat
Serena Williams s-a retras de la Montreal. Programul Simonei Halep, modificat

I-a mai distrus un vis Simona Halep marii sale rivale din tenisul mondial

S-a tras la sorți tabloul de la Indian Wells: duel 100% românesc în primul  tur!
S-a tras la sorți tabloul de la Indian Wells: duel 100% românesc în primul tur!

Simona Halep, victorie muncită cu Jil Teichmann la Toronto! Urmează un  meci-șoc în sferturi
Simona Halep, victorie muncită cu Jil Teichmann la Toronto! Urmează un meci-șoc în sferturi

Simona Halep, în sferturile de finală la Montreal | Digi24

Sunt putin moarta!" Reactia Simonei dupa meciul greu cu Pavlyuchenkova |  Halep a invins-o si pe Williams! | Sport.ro
Sunt putin moarta!" Reactia Simonei dupa meciul greu cu Pavlyuchenkova | Halep a invins-o si pe Williams! | Sport.ro

Giorgi beats Pegula to make 1st WTA 1000 final: Montreal Highlights

Simona Halep, în finala de la Montreal. Ce adversară va avea numărul 1  mondial - Stirileprotv.ro
Simona Halep, în finala de la Montreal. Ce adversară va avea numărul 1 mondial - Stirileprotv.ro

Montreal | Simona Halep s-a calificat în optimi | Digi24

WTA Montreal | Finală surprizătoare între Karolina Pliskova și Camila  Giorgi - Eurosport
WTA Montreal | Finală surprizătoare între Karolina Pliskova și Camila Giorgi - Eurosport

Serena Williams Into Toronto Final, Nadal Eyeing Montreal Masters Glory |  Sportpesa Scores & News
Serena Williams Into Toronto Final, Nadal Eyeing Montreal Masters Glory | Sportpesa Scores & News

Serena Williams back in Montreal with a wildcard

Video | LIVE VIDEO Simona Halep - Venus Williams. Duel de foc la Rogers Cup

Tenis | Simona Halep a învins-o pe Venus Williams și s-a calificat în  sferturile de finală la Montreal
Tenis | Simona Halep a învins-o pe Venus Williams și s-a calificat în sferturile de finală la Montreal