Home

Memorie neatenție Falca de moarte milioane castigate din tenis la timp ghips frână

Simona Halep - peste 10 milioane de dolari din tenis

Ce sumă a CÂȘTIGAT Simona Halep din TENIS în 2018. CIFRE NĂUCITOARE –  Evenimentul Zilei
Ce sumă a CÂȘTIGAT Simona Halep din TENIS în 2018. CIFRE NĂUCITOARE – Evenimentul Zilei

Ce loc va ocupa Simona Halep în clasamentul WTA, după ce s-a retras de la  Cincinnati. Românca se recuperează pentru US Open - Antena Sport
Ce loc va ocupa Simona Halep în clasamentul WTA, după ce s-a retras de la Cincinnati. Românca se recuperează pentru US Open - Antena Sport

Milionara Sorana Cîrstea. Câți bani a câștigat din tenis

Câţi bani a câştigat Simona Halep într-un singur an. Anunțul făcut de  Forbes - Portal de știri
Câţi bani a câştigat Simona Halep într-un singur an. Anunțul făcut de Forbes - Portal de știri

Novak Djokovic, la un pas să câștige $4,7 milioane într-o singură  săptămână: ce a spus când a fost întrebat despre bani | Sport.ro
Novak Djokovic, la un pas să câștige $4,7 milioane într-o singură săptămână: ce a spus când a fost întrebat despre bani | Sport.ro

Simona Halep, pe locul 6 WTA, după ce a câştigat turneul de la Toronto. Cum  arată TOP 10 WTA - Eurosport
Simona Halep, pe locul 6 WTA, după ce a câştigat turneul de la Toronto. Cum arată TOP 10 WTA - Eurosport

Serena, Venus, Simona: doar surorile Williams și Halep au câștigat peste  $40 de milioane în istoria tenisului feminin | Sport.ro
Serena, Venus, Simona: doar surorile Williams și Halep au câștigat peste $40 de milioane în istoria tenisului feminin | Sport.ro

Top Forbes: câți bani au câștigat jucătoarele de tenis în ultimul an! Pe ce  loc se
Top Forbes: câți bani au câștigat jucătoarele de tenis în ultimul an! Pe ce loc se

Simona Halep, in topul jucatoarelor care au castigat cel mai mult din tenis:  5 milioane doar in 2017! Clasamentul facut public de WTA | Sport.ro
Simona Halep, in topul jucatoarelor care au castigat cel mai mult din tenis: 5 milioane doar in 2017! Clasamentul facut public de WTA | Sport.ro

Fetita asta a ajuns de 4 ori #1 mondial si a castigat peste 90 de milioane  de dolari din tenis! O recunosti din poza asta? | Sport.ro
Fetita asta a ajuns de 4 ori #1 mondial si a castigat peste 90 de milioane de dolari din tenis! O recunosti din poza asta? | Sport.ro

Câţi bani a câştigat Simona Halep după succesul de la WTA Toronto! Suma  uriaşă care i-a intrat în conturi - Fanatik.ro
Câţi bani a câştigat Simona Halep după succesul de la WTA Toronto! Suma uriaşă care i-a intrat în conturi - Fanatik.ro

VIDEO Simona Halep, campioană la Toronto după o luptă incredibilă cu  Beatriz Haddad Maia - Al 24-lea titlu din carieră - HotNews.ro
VIDEO Simona Halep, campioană la Toronto după o luptă incredibilă cu Beatriz Haddad Maia - Al 24-lea titlu din carieră - HotNews.ro

Simona Halep s-a imbogatit! A facut 3 milioane de dolari din tenis. De  ieri, constanteanca a devenit cel mai bine clasata tenismena romanca din  istorie - WOWBiz
Simona Halep s-a imbogatit! A facut 3 milioane de dolari din tenis. De ieri, constanteanca a devenit cel mai bine clasata tenismena romanca din istorie - WOWBiz

ELE sunt cele mai bogate jucătoare de tenis din toate timpurile! Iată pe ce  loc se
ELE sunt cele mai bogate jucătoare de tenis din toate timpurile! Iată pe ce loc se

DigiSport: A câștigat 8.000.000 de euro doar din tenis, dar nu-și permite  să își cumpere un apartament! Explicațiile jucătorului - HotNews.ro
DigiSport: A câștigat 8.000.000 de euro doar din tenis, dar nu-și permite să își cumpere un apartament! Explicațiile jucătorului - HotNews.ro

Cati bani a castigat Simona Halep in 2019! La ce suma a ajuns in intreaga  cariera si pe ce loc e in topul all-time al castigurilor | Sport.ro
Cati bani a castigat Simona Halep in 2019! La ce suma a ajuns in intreaga cariera si pe ce loc e in topul all-time al castigurilor | Sport.ro

Forbes a facut anuntul! Cat a incasat Simona Halep in ultimul an si pe ce  loc se afla in clasament | Sport.ro
Forbes a facut anuntul! Cat a incasat Simona Halep in ultimul an si pe ce loc se afla in clasament | Sport.ro