Home

atlantic compătimi politician meci tenis simona halepâ Deriva profund ierta

Ce posturi TV vor transmite meciurile Simonei Halep în 2021 | Ziarul de  Sport
Ce posturi TV vor transmite meciurile Simonei Halep în 2021 | Ziarul de Sport

Simona Halep, meci aproape perfect împotriva Amandei Anisimova - Calificare  în semifinalele WTA Bad Homburg - HotNews.ro
Simona Halep, meci aproape perfect împotriva Amandei Anisimova - Calificare în semifinalele WTA Bad Homburg - HotNews.ro

Simona Halep: „Azi începe cel mai greu meci din viața mea!“

simona halep azi - live, ultimele stiri, breaking news si comentarii azi,  GSP.RO
simona halep azi - live, ultimele stiri, breaking news si comentarii azi, GSP.RO

Victorie muncită: Simona Halep s-a calificat în turul al treilea de la  Australian Open după un meci de infarct | Digi24
Victorie muncită: Simona Halep s-a calificat în turul al treilea de la Australian Open după un meci de infarct | Digi24

Simona Halep s-a retras în meciul din optimi cu Anna Kalinskaya, la  Washington! Probleme pentru Simo - Eurosport
Simona Halep s-a retras în meciul din optimi cu Anna Kalinskaya, la Washington! Probleme pentru Simo - Eurosport

Tenis: Simona Halep consideră că a făcut un ''meci bun'' contra Soranei  Cîrstea la Indian Wells | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Simona Halep consideră că a făcut un ''meci bun'' contra Soranei Cîrstea la Indian Wells | AGERPRES • Actualizează lumea.

Adversara Simonei Halep din sferturile Wimbledon 2022 - Românca s-a impus  lejer în ultimele meciuri directe - HotNews.ro
Adversara Simonei Halep din sferturile Wimbledon 2022 - Românca s-a impus lejer în ultimele meciuri directe - HotNews.ro

Simona Halep - Daria Saville. Probleme pentru româncă înainte de primul meci  la Miami Open
Simona Halep - Daria Saville. Probleme pentru româncă înainte de primul meci la Miami Open

Simona Halep, veste excelentă la Roland Garros. A fost făcut anunțul  oficial - Playtech Știri
Simona Halep, veste excelentă la Roland Garros. A fost făcut anunțul oficial - Playtech Știri

Tenis: Simona Halep crede că meciul cu Ons Jabeur de la Madrid va fi  diferit de cel de la Dubai | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Simona Halep crede că meciul cu Ons Jabeur de la Madrid va fi diferit de cel de la Dubai | AGERPRES • Actualizează lumea.

Simona Halep i-a lăsat mască pe apropiați după anunțul că se mărită! A  apărut la volanul unei noi limuzine | EXCLUSIV
Simona Halep i-a lăsat mască pe apropiați după anunțul că se mărită! A apărut la volanul unei noi limuzine | EXCLUSIV

FOTOGALERIE: Imagini cu Simona Halep în timpul meciului cu Radwanska, din  sferturi de la Cincinnati – Tenis, tenis, tenis
FOTOGALERIE: Imagini cu Simona Halep în timpul meciului cu Radwanska, din sferturi de la Cincinnati – Tenis, tenis, tenis

Simona Halep, meci dezastruos la Roland Garros. A fost spulberată în optimi  de o jucătoare de 19 ani | Digi24
Simona Halep, meci dezastruos la Roland Garros. A fost spulberată în optimi de o jucătoare de 19 ani | Digi24

Simona Halep, calificare cu emoții în turul doi la Roland Garros!

Performanțele Românilor Simona Halep s-a calificat în optimi la US Open,  după un meci maraton contra Elenei Rybakina - Eurosport
Performanțele Românilor Simona Halep s-a calificat în optimi la US Open, după un meci maraton contra Elenei Rybakina - Eurosport

Simona Halep va disputa primul meci din 2021... | News.ro

Câți bani a câștigat Simona Halep pentru victoria de la WTA Praga. Suma  care pare ridicolă pentru averea româncei - Playtech Știri
Câți bani a câștigat Simona Halep pentru victoria de la WTA Praga. Suma care pare ridicolă pentru averea româncei - Playtech Știri

Simona Halep debutează azi la US Open. Ora partidei și cine transmite meciul

Simona Halep - Următorul meu meci va fi la 18.00, ora României. Mă aștept  la un meci greu, dar sunt pregătită să lupt pentru el! Țineți-mi pumnii! My  next match is 11
Simona Halep - Următorul meu meci va fi la 18.00, ora României. Mă aștept la un meci greu, dar sunt pregătită să lupt pentru el! Țineți-mi pumnii! My next match is 11

Victorie capricioasă pentru Simona Halep, în debutul campaniei la Roland  Garros 2022: a pierdut cu 6-1 setul 2, împotriva debutantei Schunk |  Sport.ro
Victorie capricioasă pentru Simona Halep, în debutul campaniei la Roland Garros 2022: a pierdut cu 6-1 setul 2, împotriva debutantei Schunk | Sport.ro

A fost anunţat primul meci al Simonei Halep în 2021

Tenis: Simona Halep a debutat cu o victorie la turneul Australian Open |  AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Simona Halep a debutat cu o victorie la turneul Australian Open | AGERPRES • Actualizează lumea.

Simona Halep, "pedepsită" de Mouratoglou după victoria cu Gauff, la  Toronto: "Asta mi-a spus Patrick" - Eurosport
Simona Halep, "pedepsită" de Mouratoglou după victoria cu Gauff, la Toronto: "Asta mi-a spus Patrick" - Eurosport

Simona Halep se califică în semifinale la Toronto după un meci de mare  luptă - spotmedia.ro
Simona Halep se califică în semifinale la Toronto după un meci de mare luptă - spotmedia.ro

Video | Simona Halep - Harriet Dart 6-3, 6-2, în “optimi“ la Birmingham.  Cine este următoarea adversară pentru româncă
Video | Simona Halep - Harriet Dart 6-3, 6-2, în “optimi“ la Birmingham. Cine este următoarea adversară pentru româncă