Home

Server pas comoditate digi sport tenis finala vin masa de timp cerni

Video | Finala WTA Linz | Jaqueline Cristian - Alison Riske 6-2, 2-6, 5-7.  Ce spectacol! În prima finală a carierei, românca a pierdut la limită
Video | Finala WTA Linz | Jaqueline Cristian - Alison Riske 6-2, 2-6, 5-7. Ce spectacol! În prima finală a carierei, românca a pierdut la limită

Stire Finala WTA Cleveland: Irina Begu - Anett Kontaveit, ACUM, la Digi  Sport 2. Românca e la prima finală după 4 ani din categoria Digisport -  retete articole stiri filme jocuri religie - 2review.ro
Stire Finala WTA Cleveland: Irina Begu - Anett Kontaveit, ACUM, la Digi Sport 2. Românca e la prima finală după 4 ani din categoria Digisport - retete articole stiri filme jocuri religie - 2review.ro

Simona Halep, eliminată în sferturile de finală de la Moscova de Maria  Sakkari - Eurosport
Simona Halep, eliminată în sferturile de finală de la Moscova de Maria Sakkari - Eurosport

Prima reacție a Simonei Halep, după succesul din optimile de la Toronto! Ce  a spus despre adversara din sferturi - Eurosport
Prima reacție a Simonei Halep, după succesul din optimile de la Toronto! Ce a spus despre adversara din sferturi - Eurosport

Meci senzațional la Doha. Simona Halep reușește să se califice în semifinale

Video | Caroline Garcia – Petra Kvitova, finala turneului de la Cincinnati

Simona Halep a câștigat finala turneului din Thailanda | Digi24

Simona Halep - Veronika Kudermetova! La ce oră se joacă finala Melbourne  Summer Set 1
Simona Halep - Veronika Kudermetova! La ce oră se joacă finala Melbourne Summer Set 1

Simona Halep – Beatriz Haddad Maia LIVE VIDEO, ora 20:30, pe Digi Sport 2,  în finala WTA de la Toronto – The News Romania
Simona Halep – Beatriz Haddad Maia LIVE VIDEO, ora 20:30, pe Digi Sport 2, în finala WTA de la Toronto – The News Romania

Video | Belinda Bencic și Ons Jabeur vor disputa finala WTA de la  Charleston! Prima finală pe zgură pentru elvețiancă
Video | Belinda Bencic și Ons Jabeur vor disputa finala WTA de la Charleston! Prima finală pe zgură pentru elvețiancă

Digi Sport - BRAVO, SIMONA! Halep, în sferturile de finală de la Wimbledon,  după o partidă perfectă contra Victoriei Azarenka! La un meci distanţă de  NUMĂRUL UNU MONDIAL ---->> http://bit.ly/2tFH79Y | Facebook
Digi Sport - BRAVO, SIMONA! Halep, în sferturile de finală de la Wimbledon, după o partidă perfectă contra Victoriei Azarenka! La un meci distanţă de NUMĂRUL UNU MONDIAL ---->> http://bit.ly/2tFH79Y | Facebook

Cine transmite finala de la Turneul Campioanelor. Când urmează să se  dispute ultimul act - Playsport
Cine transmite finala de la Turneul Campioanelor. Când urmează să se dispute ultimul act - Playsport

Digi Sport - Începe FINALA de la Roma! Urmăreşte AICI... | Facebook

Liudmila Samsonova - Aliaksandra Sasnovich 6-1, 6-3, în finala WTA Cleveland

Irina Begu s-a calificat în finala turneului de la Palermo, după o  semifinală de peste 3 ore
Irina Begu s-a calificat în finala turneului de la Palermo, după o semifinală de peste 3 ore

Sorana Cîrstea, în finala turneului de tenis de la Taşkent. Partida se vede  la Digi Sport 2
Sorana Cîrstea, în finala turneului de tenis de la Taşkent. Partida se vede la Digi Sport 2

Anett Kontaveit și miza uriașă din finala Transylvania Open cu Simona Halep

Prima finală din acest an a Simonei Halep, transmisă la Digi Sport 1

Romania TV - SIMONA HALEP - CAROLINE GARCIA 4-6, 6-7, Simona pierde finala  de la Beijing
Romania TV - SIMONA HALEP - CAROLINE GARCIA 4-6, 6-7, Simona pierde finala de la Beijing

Simona Halep – Jessica Pegula, LIVE VIDEO, 20:00, Digi Sport 3. Meci pentru  un loc în finala de la Toronto – The News Romania
Simona Halep – Jessica Pegula, LIVE VIDEO, 20:00, Digi Sport 3. Meci pentru un loc în finala de la Toronto – The News Romania

Când va juca Irina Begu finala de la Palermo. Ora de start a partidei

Cine transmite la tv finala WTA Madrid 2022: Ons Jabeur - Jessica Pegula -  TVmania.ro
Cine transmite la tv finala WTA Madrid 2022: Ons Jabeur - Jessica Pegula - TVmania.ro

Simona Halep a învins-o pe Johanna Konta. Calificare în finala de la Hua  Hin pentru liderul mondial | Digi24
Simona Halep a învins-o pe Johanna Konta. Calificare în finala de la Hua Hin pentru liderul mondial | Digi24

presăra Email laudă turneul de tenis de la budapesta finala Locomotivă Ieși  Inversa
presăra Email laudă turneul de tenis de la budapesta finala Locomotivă Ieși Inversa

Halep, în prim-plan: Când vor avea loc semifinala cu Swiatek şi finala,  dacă Simona va învinge | adevarul.ro
Halep, în prim-plan: Când vor avea loc semifinala cu Swiatek şi finala, dacă Simona va învinge | adevarul.ro