Home

Defileu aburi extinde cum pot urmari gratis tenis de la madrid presupune utilizator Bine ati venit

Mesajul postat de Simona Halep în toiul nopții, după ce a eliminat favorita  gazdelor la Madrid
Mesajul postat de Simona Halep în toiul nopții, după ce a eliminat favorita gazdelor la Madrid

Simona Halep a recunoscut! Cum s-a antrenat înaintea turneului de la Madrid  + dezvăluiri amuzante despre relația cu surorile Pliskova
Simona Halep a recunoscut! Cum s-a antrenat înaintea turneului de la Madrid + dezvăluiri amuzante despre relația cu surorile Pliskova

Lecție de tactică, predată Simonei Halep de către Ons Jabeur: „Scurtele  m-au ajutat să câștig multe puncte” | Sport.ro
Lecție de tactică, predată Simonei Halep de către Ons Jabeur: „Scurtele m-au ajutat să câștig multe puncte” | Sport.ro

Povestea turneului de la Madrid, turneul "de casă" al Simonei Halep -  Eurosport
Povestea turneului de la Madrid, turneul "de casă" al Simonei Halep - Eurosport

WTA Madrid 2022. Simona Halep o învinge pe Gauff și merge în sferturi. ”  Vreau să joc cel mai bun tenis” | Monitorul Expres - Stiri Brasov
WTA Madrid 2022. Simona Halep o învinge pe Gauff și merge în sferturi. ” Vreau să joc cel mai bun tenis” | Monitorul Expres - Stiri Brasov

La Caja Magica între magie şi lipsa ei - Living Tennis

Simona Halep, eliminată încă din optimile de finală de la Mutua Madrid Open  2021 | Observatornews.ro
Simona Halep, eliminată încă din optimile de finală de la Mutua Madrid Open 2021 | Observatornews.ro

Simona Halep a debutat la WTA Madrid. Cum s-a încheiat primul meci al  româncei cu Mouratoglou
Simona Halep a debutat la WTA Madrid. Cum s-a încheiat primul meci al româncei cu Mouratoglou

Ana Bogdan s-a calificat pe tabloul principal al turneului de tenis de la  Madrid, după ce a învins două sportive mai bine cotate | Observatornews.ro
Ana Bogdan s-a calificat pe tabloul principal al turneului de tenis de la Madrid, după ce a învins două sportive mai bine cotate | Observatornews.ro

Jabeur, către spectatorii spanioli la Madrid Open: Vă reamintesc că Simona  Halep a învins-o pe Paula, aşa că trebuie să mă încurajaţi pe mine |  adevarul.ro
Jabeur, către spectatorii spanioli la Madrid Open: Vă reamintesc că Simona Halep a învins-o pe Paula, aşa că trebuie să mă încurajaţi pe mine | adevarul.ro

Simona Halep a câștigat turneul de la Madrid! A învins-o cu 6-2, 6-4 pe  Dominika Cibulkova
Simona Halep a câștigat turneul de la Madrid! A învins-o cu 6-2, 6-4 pe Dominika Cibulkova

Premiile de la Madrid, reduse drastic de Ion Țiriac! Cât poate câștiga  Simona Halep la Caja Magica - Eurosport
Premiile de la Madrid, reduse drastic de Ion Țiriac! Cât poate câștiga Simona Halep la Caja Magica - Eurosport

FOTO Mesajul Simonei Halep după eliminarea de la Madrid, primul turneu la  care a fost antrenată de Patrick Mouratoglou - HotNews.ro
FOTO Mesajul Simonei Halep după eliminarea de la Madrid, primul turneu la care a fost antrenată de Patrick Mouratoglou - HotNews.ro

LIVE BLOG | Halep câștigă turneul de la Madrid după o finală fantastică cu  Cibulkova! Prima
LIVE BLOG | Halep câștigă turneul de la Madrid după o finală fantastică cu Cibulkova! Prima

UPDATE - Turneul de la Madrid: cine e ''regina zgurii''. S-a terminat  meciul asteptat cu sufletul la gura. Cum arata primele doua ''sferturi''
UPDATE - Turneul de la Madrid: cine e ''regina zgurii''. S-a terminat meciul asteptat cu sufletul la gura. Cum arata primele doua ''sferturi''

Irina Begu s-a oprit în sferturi la Madrid: Kvitova a preluat brutal, din  mers, controlul meciului
Irina Begu s-a oprit în sferturi la Madrid: Kvitova a preluat brutal, din mers, controlul meciului

Cariera Simonei Halep, relansată de vizita la Academia Mouratoglou: „Am din  nou focul interior, mă simt ca la 15-16 ani” | Sport.ro
Cariera Simonei Halep, relansată de vizita la Academia Mouratoglou: „Am din nou focul interior, mă simt ca la 15-16 ani” | Sport.ro

Simona Halep defileaza la Madrid. Victorie-fulger pentru romanca in turul  secund. Cine va fi adversara
Simona Halep defileaza la Madrid. Victorie-fulger pentru romanca in turul secund. Cine va fi adversara

Cine transmite la tv finala WTA Madrid 2022: Ons Jabeur - Jessica Pegula -  TVmania.ro
Cine transmite la tv finala WTA Madrid 2022: Ons Jabeur - Jessica Pegula - TVmania.ro

Simona Halep s-a calificat în optimile de finală ale turneului de la Madrid:  "E o victorie mare şi sunt foarte fericită" | Observatornews.ro
Simona Halep s-a calificat în optimile de finală ale turneului de la Madrid: "E o victorie mare şi sunt foarte fericită" | Observatornews.ro

Simona Halep s-a complicat în primul meci de la Madrid. Cum explică  jucătoarea din România căderea din setul secund | Observatornews.ro
Simona Halep s-a complicat în primul meci de la Madrid. Cum explică jucătoarea din România căderea din setul secund | Observatornews.ro

Video&Foto | Simona Halep - Cori Gauff 6-4, 6-4. Românca se califică în  ”sferturi” la Madrid după un nou meci excelent
Video&Foto | Simona Halep - Cori Gauff 6-4, 6-4. Românca se califică în ”sferturi” la Madrid după un nou meci excelent

Nadal, cuvinte mari la adresa lui Alcaraz! Rafa, convins că acesta îl poate  bate și pe Djokovic - Eurosport
Nadal, cuvinte mari la adresa lui Alcaraz! Rafa, convins că acesta îl poate bate și pe Djokovic - Eurosport

Simona Halep - Cori Gauff 6-4, 6-4 în "optimi" la Madrid. Urmează duelul cu  Ons Jabeur
Simona Halep - Cori Gauff 6-4, 6-4 în "optimi" la Madrid. Urmează duelul cu Ons Jabeur

Simona Halep - Ons Jabeur 3-6, 2-6 în sferturile de finală WTA Madrid 2022.  Simo a fost eliminată după un joc modest. Video - Fanatik.ro
Simona Halep - Ons Jabeur 3-6, 2-6 în sferturile de finală WTA Madrid 2022. Simo a fost eliminată după un joc modest. Video - Fanatik.ro