Home

punctul final gazdă A accelera begu tenis hobart comunitate instinct Faceți un nume

Irina Begu a ratat calificarea în semifinale la Hobart. În ambele seturi a  condus cu 5-3, dar a pierdut meciul
Irina Begu a ratat calificarea în semifinale la Hobart. În ambele seturi a condus cu 5-3, dar a pierdut meciul

Irina Begu s-a calificat în sferturi la Hobart | Digi24

Turneul de la Hobart. Mihaela Buzărnescu și Irina Begu s-au calificat în  sferturi la dublu | Digi24
Turneul de la Hobart. Mihaela Buzărnescu și Irina Begu s-au calificat în sferturi la dublu | Digi24

Bencic makes clay breakthrough in Charleston

Sorana Cirstea, victorioasa in primul meci jucat vreodata impotriva Irinei  Begu | Cu cine va juca in primul tur pe tabloul principal | Sport.ro
Sorana Cirstea, victorioasa in primul meci jucat vreodata impotriva Irinei Begu | Cu cine va juca in primul tur pe tabloul principal | Sport.ro

Begu wins first WTA title in five years | PerthNow

Radio Romania International - Athlete of the Week - Tennis player Irina Begu

Cum arată tabloul principal la Hobart. Ce adversară va avea Mihaela  Buzărnescu, a doua favorită a întrecerii
Cum arată tabloul principal la Hobart. Ce adversară va avea Mihaela Buzărnescu, a doua favorită a întrecerii

Radio Romania International - Sportivul săptămânii: Jucătoarea de tenis  Irina Begu
Radio Romania International - Sportivul săptămânii: Jucătoarea de tenis Irina Begu

Irina Begu, revenire de senzație la turneul de la Hobart! Competiția e ÎN  DIRECT la Digi Sport
Irina Begu, revenire de senzație la turneul de la Hobart! Competiția e ÎN DIRECT la Digi Sport

Australian Open 2012: Irina Begu şi Monica Niculescu au câştigat duelul cu  Simona Halep din primul tur la dublu – Tenis, tenis, tenis
Australian Open 2012: Irina Begu şi Monica Niculescu au câştigat duelul cu Simona Halep din primul tur la dublu – Tenis, tenis, tenis

Irina Begu luptă fantastic, revine de la set pierdut și 2-5, iar în decisiv  găsește reglajele potrivite pentru a-și netezi culoar clar spre victorie.  Românca este în sferturi, la Hobart
Irina Begu luptă fantastic, revine de la set pierdut și 2-5, iar în decisiv găsește reglajele potrivite pentru a-și netezi culoar clar spre victorie. Românca este în sferturi, la Hobart

Nouă performanță în tenisul românesc. Irina Begu a ajuns în finala de dublu  la turneul WTA de la Tianjin
Nouă performanță în tenisul românesc. Irina Begu a ajuns în finala de dublu la turneul WTA de la Tianjin

Irina Begu, prima victorie în 2019. S-a calificat în optimi la Hobart

WTA Hobart: Monica Niculescu a castigat duelul romanesc cu Irina Begu;  Mihaela Buzarnescu, in sferturi la competitia australiana - HotNews.ro
WTA Hobart: Monica Niculescu a castigat duelul romanesc cu Irina Begu; Mihaela Buzarnescu, in sferturi la competitia australiana - HotNews.ro

Cu cine vor juca Buzărnescu, Begu şi Ana Bogdan în primul tur de la Hobart!

hobart - Pagina 1 | Stiriletvr.ro - Site-ul de stiri al TVR

Duel românesc la Hobart!

Irina Begu, REVENIRE FANTASTICĂ la Hobart. Pe cine va întâlni în „sferturi”  – Evenimentul Zilei
Irina Begu, REVENIRE FANTASTICĂ la Hobart. Pe cine va întâlni în „sferturi” – Evenimentul Zilei

Irina-Camelia Begu - Wikipedia

Irina Begu trece de Rodina, se alătură Soranei Cîrstea în sferturi la  Budapesta - Treizecizero
Irina Begu trece de Rodina, se alătură Soranei Cîrstea în sferturi la Budapesta - Treizecizero

Mihaela Buzărnescu, Ana Bogdan și Irina Begu și-au Aflat Adversarele Din  Primul Tur De La Hobart | Libertatea
Mihaela Buzărnescu, Ana Bogdan și Irina Begu și-au Aflat Adversarele Din Primul Tur De La Hobart | Libertatea

Tennis Abstract: Irina Camelia Begu Match Results, Splits, and Analysis

Irina-Camelia Begu | Player Stats & More – WTA Official

Tenisz: Sorana Cîrstea és Irina Begu is búcsúzni kényszerült a US Opentől |  AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenisz: Sorana Cîrstea és Irina Begu is búcsúzni kényszerült a US Opentől | AGERPRES • Actualizează lumea.