Home

sistem La scară largă în fața b365 finala tenis madrid Carte automat pată

B365 - Simona Halep: Obiectivul meu nu este să ajung numărul 1 mondial, ci  să câştig turnee •
B365 - Simona Halep: Obiectivul meu nu este să ajung numărul 1 mondial, ci să câştig turnee •

VIDEO Iga Swiatek, în finala WTA Madrid - Borne impresionante atinse de  lidera mondială - HotNews.ro
VIDEO Iga Swiatek, în finala WTA Madrid - Borne impresionante atinse de lidera mondială - HotNews.ro

B365 - SIMONA HALEP VS. BELINDA BENCIC, MECI ÎN FINALA ROGERS CUP. Reacția  Simonei, după semifinală •
B365 - SIMONA HALEP VS. BELINDA BENCIC, MECI ÎN FINALA ROGERS CUP. Reacția Simonei, după semifinală •

Aryna Sabalenka, campioană la Madrid! A învins-o pe Iga Swiatek după o  finală superbă - Eurosport
Aryna Sabalenka, campioană la Madrid! A învins-o pe Iga Swiatek după o finală superbă - Eurosport

FOTO Imaginile zilei - Zburătorul Carlos Alcaraz - Tenisul masculin are un  nou rege - HotNews.ro
FOTO Imaginile zilei - Zburătorul Carlos Alcaraz - Tenisul masculin are un nou rege - HotNews.ro

Știm finala feminină de tenis de la Mutua Madrid Open

Sorana Cîrstea luptă vineri pentru un loc în marea finală de la WTA Miami -  Ora de start și cine transmite partida - HotNews.ro
Sorana Cîrstea luptă vineri pentru un loc în marea finală de la WTA Miami - Ora de start și cine transmite partida - HotNews.ro

WTA Madrid: Simona Halep si Irina-Camelia Begu, in semifinalele probei de  dublu - HotNews.ro
WTA Madrid: Simona Halep si Irina-Camelia Begu, in semifinalele probei de dublu - HotNews.ro

Sabalenka - Barty, finala feminină a turneului de la Madrid Open! Când se  desfășoară ultimul act
Sabalenka - Barty, finala feminină a turneului de la Madrid Open! Când se desfășoară ultimul act

B365 - SIMONA HALEP la US OPEN 2015 - SIMONA HALEP a mai scăpat de o  adversară periculoasă •
B365 - SIMONA HALEP la US OPEN 2015 - SIMONA HALEP a mai scăpat de o adversară periculoasă •

VIDEO WTA Madrid: Final de drum pentru Maria Sharapova - Rusoaica a fost  învinsă în sferturi de Kiki Bertens - HotNews.ro
VIDEO WTA Madrid: Final de drum pentru Maria Sharapova - Rusoaica a fost învinsă în sferturi de Kiki Bertens - HotNews.ro

Ons Jabeur a câștigat turneul de la Madrid, obținând cel mai important  titlu din carieră | Digi24
Ons Jabeur a câștigat turneul de la Madrid, obținând cel mai important titlu din carieră | Digi24

Alexander Zverev vs Matteo Berrettini | Madrid 2021 Final Highlights -  YouTube
Alexander Zverev vs Matteo Berrettini | Madrid 2021 Final Highlights - YouTube

Zverev, rege la Madrid! A câştigat turneul, după o finală epică, împotriva  lui Berrettini - Eurosport
Zverev, rege la Madrid! A câştigat turneul, după o finală epică, împotriva lui Berrettini - Eurosport

B365 - SIMONA HALEP, calificată în optimi la ROLAND GARROS, declarație de  dragoste pentru România •
B365 - SIMONA HALEP, calificată în optimi la ROLAND GARROS, declarație de dragoste pentru România •

Ons Jabeur e în marea finală la Madrid! Parcurs fabulos pentru jucătoarea  care a eliminat-o pe Simona Halep - Eurosport
Ons Jabeur e în marea finală la Madrid! Parcurs fabulos pentru jucătoarea care a eliminat-o pe Simona Halep - Eurosport

B365 - Simona Halep rămâne pe locul 2 în clasamentul WTA,după turneul de la  Madrid.Begu a urcat pe locul 31 •
B365 - Simona Halep rămâne pe locul 2 în clasamentul WTA,după turneul de la Madrid.Begu a urcat pe locul 31 •

Dominant! Carlos Alcaraz l-a învins într-o oră pe Alexander Zverev și a  câștigat titlul la Madrid! Recordul stabilit
Dominant! Carlos Alcaraz l-a învins într-o oră pe Alexander Zverev și a câștigat titlul la Madrid! Recordul stabilit

B365 - Tenismenele românce fac senzație la Madrid. Patru jucătoare au ajuns  în sferturile turneului •
B365 - Tenismenele românce fac senzație la Madrid. Patru jucătoare au ajuns în sferturile turneului •

Pachet Finala WTA, Tenis Mutua Open, 2 Persoane, Loc in Tribuna, +18 ani,  Cazare 2 nopti, Mic dejun, Hotel 4 Stele - Madrid, 05.05 – 07.05.2023 -  eMAG.ro
Pachet Finala WTA, Tenis Mutua Open, 2 Persoane, Loc in Tribuna, +18 ani, Cazare 2 nopti, Mic dejun, Hotel 4 Stele - Madrid, 05.05 – 07.05.2023 - eMAG.ro