Omul care a adus ultimele titluri la Rapid se întoarce în Giulești! -  Eurosport
Omul care a adus ultimele titluri la Rapid se întoarce în Giulești! - Eurosport

Carlos Viver, antrenorul echipei de handbal feminin a Rapidului, se  destăinuie
Carlos Viver, antrenorul echipei de handbal feminin a Rapidului, se destăinuie

Divizia A1 (m): Rapid a câștigat primul meci al etapei a șasea. Restul  partidelor au loc sâmbătă și duminică, când avem și meci la TVR 3 –  Doarvolei
Divizia A1 (m): Rapid a câștigat primul meci al etapei a șasea. Restul partidelor au loc sâmbătă și duminică, când avem și meci la TVR 3 – Doarvolei

Divizia A1 (m): Rapid a obținut primul punct în campionat. Cum arată  clasamentul după cinci etape – Doarvolei
Divizia A1 (m): Rapid a obținut primul punct în campionat. Cum arată clasamentul după cinci etape – Doarvolei

Volei feminin: Italianul Carlo Parisi, noul antrenor al echipei CS Rapid  Bucureşti | AGERPRES • Actualizează lumea.
Volei feminin: Italianul Carlo Parisi, noul antrenor al echipei CS Rapid Bucureşti | AGERPRES • Actualizează lumea.

Volei masculin: Dinamo şi-a consolidat poziţia de lider în Divizia A1 |  AGERPRES • Actualizează lumea.
Volei masculin: Dinamo şi-a consolidat poziţia de lider în Divizia A1 | AGERPRES • Actualizează lumea.

Istorie – CS Arcada Galați

EXCLUSIV | Rapid, transferuri spectaculoase și la volei - Eurosport

Volei masculin, Divizia A2 / Știința Bacău – Rapid București 3-1 (25-14,  25-11, 25-27, 25-19) – Sport Bacau
Volei masculin, Divizia A2 / Știința Bacău – Rapid București 3-1 (25-14, 25-11, 25-27, 25-19) – Sport Bacau

Volei masculin: SCM 'U' Craiova s-a calificat la turneul Final Four al  Cupei României | AGERPRES • Actualizează lumea.
Volei masculin: SCM 'U' Craiova s-a calificat la turneul Final Four al Cupei României | AGERPRES • Actualizează lumea.

Gianni Crețu, antrenorul care a câștigat Liga Campionilor la volei masculin

Divizia A1 (m): Steaua a învins Rapidul în ultimul meci al primei etape –  Doarvolei
Divizia A1 (m): Steaua a învins Rapidul în ultimul meci al primei etape – Doarvolei

Club Sportiv Rapid » Volei masculin

CSM București reînființează echipa de volei. Va evolua direct în prima  ligă! - Eurosport
CSM București reînființează echipa de volei. Va evolua direct în prima ligă! - Eurosport

VOLEI MASCULIN. Cupa României, Faza... - CS Dinamo Bucuresti | Facebook

Club Sportiv Rapid » Cuplaj de volei în Sala Polivalentă ”Rapid”

C.S. RAPID Bucuresti - Volei masculin: 3 Cupe ale Campionilor Europeni  (1961, '63, '65) 4 finale de Cupa Campionilor Europeni ('60, '62, '67, '69)  12 titluri naţionale Volei masculin – Acum joacă
C.S. RAPID Bucuresti - Volei masculin: 3 Cupe ale Campionilor Europeni (1961, '63, '65) 4 finale de Cupa Campionilor Europeni ('60, '62, '67, '69) 12 titluri naţionale Volei masculin – Acum joacă

Arhive U Cluj volei masculin -

Volei feminin: Sârbul Branko Gajic, noul antrenor al echipei CS Rapid  Bucureşti | AGERPRES • Actualizează lumea.
Volei feminin: Sârbul Branko Gajic, noul antrenor al echipei CS Rapid Bucureşti | AGERPRES • Actualizează lumea.

Campioana Arcada Galaţi, învinsă de Rapid, în Divizia A1 - Sport Alert

Volei masculin, Divizia A2 / Rapid Bucuresti - Stiinta Bacau 1:3 (-25, -20,  14, -23) - Ziarul de Bacău
Volei masculin, Divizia A2 / Rapid Bucuresti - Stiinta Bacau 1:3 (-25, -20, 14, -23) - Ziarul de Bacău

Volei masculin, Divizia A2 / Fără surprize în prima zi a turneului de la  Bacău – Sport Bacau
Volei masculin, Divizia A2 / Fără surprize în prima zi a turneului de la Bacău – Sport Bacau

Rapid și CSM Lugoj, șanse mari de calificare în optimile Cupei Challenge  (f) – Federatia Romana de Volei
Rapid și CSM Lugoj, șanse mari de calificare în optimile Cupei Challenge (f) – Federatia Romana de Volei

FRVolei
FRVolei

Volei masculin: Dinamo a învins-o pe Rapid în Cupa României | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Volei masculin: Dinamo a învins-o pe Rapid în Cupa României | AGERPRES • Actualizează lumea.